Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali złodzieja samochodów

Data publikacji 19.01.2016

Policjanci z Płocka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kilka dni temu osobowej toyoty. Po zatrzymaniu okazało się, że zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze kilka takich kradzieży na terenie Płocka. Zatrzymany dobrowolnie poddał się karze bezwzględnego pozbawienia wolności na okres 2,5 roku.

Na płockim osiedlu Podolszyce w ostatnim okresie doszło do kradzieży trzech samochodów oraz do dwóch przypadków usiłowania kradzieży, gdzie sprawcy nie zdołali ukraść samochodów, ale je uszkodzili. Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku, prowadzący sprawę ustalili osobę, która mogła mieć związek z tymi zdarzeniami.

Funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mężczyznę, mieszkańca Wołomina. Zebrany materiał dowodowy w sprawie pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu łącznie trzech zarzutów kradzieży oraz dwóch zarzutów usiłowania kradzieży samochodów. 29-latek podczas przesłuchania przyznał się do przedstawionych zarzutów.  Jak oświadczył, samochody rozbierał na części, które następnie sprzedawał.

W toku podjętych czynności policjanci odzyskali toyotę, którą mężczyzna ukradł w Płocku 13 stycznia tego roku.

Zatrzymany dobrowolnie poddał się karze bezwzględnego pozbawienia wolności na okres 2,5 roku.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony