Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożownik w rękach wrocławskich policjantów

Data publikacji 20.01.2016

W jednym z wrocławskich mieszkań awanturujący się 33 - latek kilka razy ugodził nożem innego mężczyznę. Po tym zdarzeniu napastnik zabarykadował się w mieszkaniu, a wezwani na miejsce policjanci zatrzymali go. Poszkodowany trafił do szpitala, na szczęście obrażenia nie okazały się poważne.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na wrocławskim Rakowcu, gdzie awanturujący się 33-latek ranił nożem o dwa lata młodszego mężczyznę. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że rannemu, oraz innym przebywającym w lokalu osobom, udało się po zdarzeniu uciec. Sam sprawca  zabarykadował się w mieszkaniu. W związku z tym policjanci na miejsce  wezwali straż pożarną, której interwencja pozwoliła na siłowe wejście do mieszkania i zatrzymanie napastnika.  

Ranny  mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu  niezbędnej pomocy medycznej. Na szczęście odniesione obrażenia nie okazały się poważne.

Podejrzany został zatrzymany i przewieziony do komisariatu Wrocław-Rakowiec, celem wykonania dalszych czynności. 33-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Powrót na górę strony