Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 20.01.2016

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z powiatu kłodzkiego, a podejrzanemu o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy w pobliżu miejsca zamieszkania, gdzie doszło do zbrodni. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej żony. Zatrzymany, to 37 – letni mieszkaniec tego miasta. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi obecnie Prokuratura Rejonowa w Kłodzku.

Do zbrodni doszło w minioną niedzielę 17 stycznia 2016 r., późnym wieczorem. Informację o tym tragicznym zdarzeniu oficer dyżurny kłodzkiej komendy policji otrzymał od jednej z mieszkanek. Funkcjonariusze, którzy niezwłocznie przybyli na miejsce, ujawnili w mieszkaniu zwłoki 26 - letniej kobiety.

W wyniku podjętych dalszych działań, policjanci w pobliżu miejsca zamieszkania zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo. Na miejscu znalezienia zwłok, policja i prokuratura przeprowadziły szczegółowe oględziny. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Film Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Pobierz plik Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo (format mp4 - rozmiar 7.9 MB)

Powrót na górę strony