Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli desperata

Data publikacji 21.01.2016

Brodniccy funkcjonariusze, po krótkich poszukiwaniach, odnaleźli zdesperowanego 20-latka, który po okaleczeniu się uciekł z domu. Mężczyzna chodził po mieście, po czym wrócił na teren posesji i zamknął się w pomieszczeniu gospodarczym. Brodniczanin w porę trafił pod opiekę lekarzy.

W miniony wtorek (19.01.16) przed 18.00 dyżurny brodnickiej komendy odebrał telefon od zaniepokojonej mieszkanki miasta z informacją, że jej wnuczek okaleczył się i uciekł z domu. Policjant natychmiast wysłał patrole pod wskazany przez zgłaszającą adres. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania brodniczanina.

Policjanci sprawdzili przyległe ulice i miejsca, w które mógł udać się mężczyzna. Po około kilkunastu minutach wrócili na teren posesji poszukiwanego i tam zauwazyli, że jedno z pomieszczeń jest zamknięte. Jak się okazało, zdesperowany 20-latek najpierw chodził bez celu ulicami miasta, później wrócił do miejsca zamieszkania i ukrył się w pomieszczeniu gospodarczym.

Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy. Dzięki sprawnemu działaniu brodnickich funkcjonariuszy udało się zapobiec tragedii.

(KWP w Bydgoszczy / ak)

Powrót na górę strony