Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla podejrzanego o usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 22.01.2016

Mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojej żony, został zatrzymany przez wyszkowskich policjantów zaraz po zdarzeniu. Jak ustalili funkcjonariusze wszystko wydarzyło się podczas libacji alkoholowej w domu gdzie mieszkało małżeństwo. Zatrzymany 48-latek trafił na trzy miesiące do areszt i usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa.

Wyszkowscy policjanci zatrzymali we wtorek (19.01.2016 r.) rano 48-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 41-letniej kobiety. Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło wcześniej rano podczas trwającej od wielu godzin libacji alkoholowej w domu na terenie Wyszkowa. Mężczyzna zadał swojej żonie cios nożem w okolice klatki piersiowej. Poszkodowana kobieta sama zadzwoniła po pomoc. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala.

Do policyjnego aresztu trafiły cztery osoby, uczestnicy imprezy. Wszyscy byli pijani. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator przedstawił zarzut usiłowania zabójstwa 48-letniemu mężczyźnie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Wyszkowie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesiące.

(KWP w Radomiu / ak)

Powrót na górę strony