Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – EHF EURO 2016 w Krakowie

Data publikacji 25.01.2016

Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem w trakcie odbywających się Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – EHF EURO 2016 w Krakowie. Funkcjonariusze pionów prewencji i ruchu drogowego a także służby kryminalnej dbają o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy a także mieszkańców. Meczom towarzyszą ogromne emocje i niesamowity klimat. Funkcjonariusze nie odnotowali przypadków naruszenia ładu i porządku publicznego.

Nad bezpieczeństwem wszystkich drużyn, uczestników oraz innych osób czuwają krakowscy policjanci. Funkcjonariusze ruchu drogowego oraz prewencji wskazują przybyłym kibicom miejsca dojazdu do samej hali oraz dbają o płynność na poszczególnych szlakach komunikacyjnych. Policjanci patrolują również teren wokół Hali TAURON Arena, a także dworzec i trasy dojazdu do Krakowa. Monitoring na bieżąco prowadzą funkcjonariusze dyżurujący w specjalnie utworzonym Policyjnym Centrum Dowodzenia, które koordynuje całość działań, realizowanych w ramach EHF EURO 2016. Na bieżąco analizowana jest też sytuacja w pobliżu miejsca, gdzie odbywają się mecze, ale również w strefie kibiców, jej okolicach oraz na terenie całego miasta.

Nad bezpieczeństwem podczas imprezy czuwa blisko dwustu policjantów i jak do tej pory w związku z imprezą funkcjonariusze nie odnotowali poważnych zdarzeń.

(KWP w Krakowie / mw)

  • Bezpiecznie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – EHF EURO 2016 w Krakowie
  • Bezpiecznie podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – EHF EURO 2016 w Krakowie
Powrót na górę strony