Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszty za handel narkotykami

Data publikacji 25.01.2016

Wschowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli znaczne ilości marihuany i amfetaminy. Efektem działań operacyjnych było zatrzymanie czterech młodych mężczyzn, wobec których sąd zastosował areszt.

Wschowscy kryminalni specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej rozpracowali grupę młodych mężczyzn, którzy przez ostatnie miesiące upłynnili na terenie powiatu wschowskiego około 1,5 kg narkotyków - marihuanę i amfetaminę o wartości rynkowej kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Zaangażowani do działań wykrywczych wschowscy kryminalni wytypowali i zatrzymali cztery osoby związane z tym nielegalnym procederem. W trakcie przeszukań mundurowi znaleźli prawie 200 gram środków odurzających. Szacowana wartości rynkowa znalezionych przy mężczyznach narkotyków, których jeszcze nie zdążyli sprzedać, to około 7.500 złotych.

Na bazie zgromadzonych przez funkcjonariuszy operacyjnych materiałów, sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej we Wschowie i zadecydował o tym, że najbliższe trzy miesiące zatrzymani spędzą w areszcie.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Policjant pobiera odciski od zatrzymanego
  • Zabezpieczone środki

Film Areszty za handel narkotykami

Pobierz plik Areszty za handel narkotykami (format mp4 - rozmiar 6.6 MB)

Powrót na górę strony