Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie z drogówką i „Pitbullem”

Data publikacji 26.01.2016

Już za kilka dni na Mazowszu rozpoczną się ferie. Jak bezpiecznie dojechać na zimowy wypoczynek, jak przygotować auto do podróży będą w najbliższą środę przypominać kierowcom przejeżdżającym przez Radom mundurowi z mazowieckiej drogówki, których wspomoże Piotr Stramowski, czyli odtwórca roli policjanta Majami w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”.

Jutro (tj. 27.01) na radomskie ulice wyjedzie nietypowy patrol składający się z policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu oraz Piotra Stramowskiego, czyli odtwórcy głównej policyjnej roli w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”. Mundurowi razem z aktorem będą przypominać kierowcom przejeżdżającym przez Radom, jak przygotować auto do podróży, jak bezpiecznie dojechać na zimowy wypoczynek. Policjanci będą także sprawdzać prędkość z jaką poruszają się pojazdy, a także przypominać pieszym, jak poruszać się drogami, szczególnie w zimowych warunkach. Działania mazowieckich policjantów wpisują się także w program profilaktyczny „B&N” czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony, którego inicjatorem jest KWP zs. w Radomiu.

Do kierowców, którzy będą jeździć zgodnie z przepisami ruchu trafią niespodzianki przygotowane przez policjantów, w tym odblaski, a także gadżety związane z filmem oraz zaproszenia do kina Helios.

Patrol będzie można spotkać od godz.10 przy ul. Warszawskiej 15 (parking obok parafii prawosławnej).

KWP w Radomiu / ig

Powrót na górę strony