Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na polski rynek nie trafi już blisko 120 kg dopalaczy

Data publikacji 29.01.2016

Funkcjonariusze z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przechwycili paczkę z 13 kg dopalaczy. To kolejne zabezpieczone niebezpieczne dla życia substancje. Jest to ciąg dalszy realizacji kryminalnych wymierzonej w ostatnio rozbitą grupą przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu na terenie Polski znacznych ilości dopalaczy. Za sprawą działań funkcjonariuszy tylko w ostatnich dniach na polski rynek nie trafi już blisko 120 kg dopalaczy.

Funkcjonariusze z gdańskiej komendy wojewódzkiej pracując dalej nad sprawą związaną z zatrzymaniem w ostatnich dniach osób zajmujących się obrotem dopalaczami przechwycili kolejną paczkę tych niebezpiecznych dla życia substancji. Dzisiaj kryminalni zabezpieczyli zapakowane w worki dopalacze, które miały trafić do odbiorcy. Kolejnych 13 kg tych niebezpiecznych dla życia substancji nie trafi na polski rynek.

W obecności podejrzanego policjanci przeliczyli także pieniądze, które znaleziono w samochodzie przywódcy rozbitej grupy przestępczej. To blisko 200 tys. zł i 5 tys. euro, które zostały zabezpieczone na poczet przyszłych kar i grzywien.

Jest to ciąg dalszy realizacji kryminalnych wymierzonej w ostatnio rozbitą grupą przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu na terenie Polski znacznych ilości dopalaczy.

(KWP w Gdańsku / mw)

 

 

Film Policjanci zabezpieczyli już niemal 120 kg dopalaczy

Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli już niemal 120 kg dopalaczy (format mp4 - rozmiar 8.94 MB)

Powrót na górę strony