Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

XII Halowy Turniej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu

Data publikacji 01.02.2016

29 stycznia, na parkiecie Zespołu Szkół w Pawłowiczkach, po raz kolejny rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu i Wójta Gminy Pawłowiczki. Impreza została zorganizowana w ramach programu „Bezpieczna Gmina-Stop Nałogom”. Łącznie rozegrano 15 meczów, podczas których zdobyto aż 65 bramek.

Na boisku rywalizowały między sobą drużyny ze Szkół Podstawowych w Gościęcinie, Pawłowiczkach, Naczęsławicach, Jakubowicach, Wroninie oraz Maciowakrzu. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu i Wójta Gminy Pawłowiczki wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Gościęcina. Drugie miejsce zajęła szkoła z Jakubowic, natomiast trzecie miejsce wywalczyli uczniowie z Pawłowiczek.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Rogulski, bramkarzem natomiast Florian Schramowski.

W trakcie zawodów policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii wraz z uczennicami z liceum o profilu policyjnym, rozmawiali z uczestnikami turnieju na temat bezpiecznych form spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

(KWP w Opolu / ak)

Powrót na górę strony