Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mazowieccy policjanci nagrodzeni za dar serca

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu, to laureaci honorowych statuetek za promowanie idei honorowego krwiodawstwa, które wręczono w czasie gali podsumowującej między innymi tegoroczną akcję „Podaruj innym dni”.

Uroczysta gala odbyła się z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. W radomskiej Resursie Obywatelskiej pojawili się honorowi krwiodawcy, organizatorzy zbiórek krwi, ale także ich rodziny i najbliżsi. W czwartkowy wieczór wręczono odznaczenia i medale tym, którzy oddali najwięcej krwi oraz w sposób szczególny promują ideę honorowego krwiodawstwa. Na ich piersiach zawisły m.in. Krzyże Zasługi.

Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr. K. Vietha w Radomiu wręczył także wyróżnienia honorowe, którymi nagrodzono organizatorów masowych akcji poboru krwi. W tej grupie znalazły się m.in. Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu za zorganizowanie akcji „Życiodajny krwioobieg” oraz za „działania organizacyjne podczas poboru krwi oraz dawstwa szpiku”.

W czwartek listy gratulacyjne trafiły do pomysłodawców akcji: Rafał Kruka oraz Roberta Króla z Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Rafał Jeżaka z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu.

(KWP w Radomiu / ms)

  • Mazowieccy policjanci nagrodzeni za dar serca #1
  • Mazowieccy policjanci nagrodzeni za dar serca #2
  • Mazowieccy policjanci nagrodzeni za dar serca #3
  • Mazowieccy policjanci nagrodzeni za dar serca #4
Powrót na górę strony