Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali dwa poszukiwane pojazdy

Data publikacji 06.02.2016

Krasnostawscy Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali dwa poszukiwane samochody. Pierwszy z nich został utracony w wyniku przywłaszczenia w Lublinie, drugi skradziony na terenie Słowacji.

W piątek kryminalni z krasnostawskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali dwa poszukiwane pojazdy. Realizując ustalenia własne udali się do miejscowości Huta w Gminie Żółkiewka, gdzie jak się okazało jeden z mieszkańców jest w posiadaniu samochodu Audi A6, który został utracony na terenie Lublina. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Tego samego dnia funkcjonariusze skontaktowali się z mieszkańcem gminy Zakręcie. Ten był  w posiadaniu samochodu m-ki VW, który figuruje w bazie INTERPOL jako skradziony na terenie Słowacji.

 W obydwu przypadkach właściciele pojazdów nie byli świadomi ich pochodzenia. Jak twierdzili nabyli je legalnie. Zostali przesłuchani w charakterze świadków.

Odzyskane pojazdy  wkrótce trafią do właścicieli. Funkcjonariusze wyjaśniają w jaki sposób utracone pojazdy trafiły do mieszkańców powiatu krasnostawskiego.

KWP Lublin / ik

Powrót na górę strony