Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów

Data publikacji 08.02.2016

8 lutego br. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie inspektor Tomasz Miłkowski wręczył nagrody wyróżniającym się policjantom garnizonu małopolskiego, przyznane przez Komendanta Głównego Policji insp. Zbigniewa Maja. W obecności przełożonych wyróżnionych funkcjonariuszy Komendant Wojewódzki Policji w imieniu Komendanta Głównego Policji podziękował nagrodzonym za aktywną i pełną poświęcenia służbę.

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych m. in. w trakcie zabezpieczenia podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn – EHF EURO 2016 wyróżnionych zostało 6 policjantów. Nagrody odebrało trzech policjantów z Wydziału Sztab Policji, jeden z Komendy Wojewódzkiej Policji oraz dwóch z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Za wzorowe wykonywanie obowiązków wyróżnionych zostało ponadto dwóch policjantów Wydziału Ruchu Drogowego (jeden z Komendy Wojewódzkiej Policji, jeden z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie) oraz funkcjonariusz z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Krakowie. Komendant Wojewódzki Policji docenił również za zaangażowanie w służbie policjantkę z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

KWP w Krakowie / ig

  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #1
  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #2
  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #3
  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #4
  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #5
  • Nagrody Komendanta Głównego Policji dla małopolskich policjantów #6
Powrót na górę strony