Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu

Data publikacji 09.02.2016

Dzisiaj podczas uroczystej zbiórki kadry kierowniczej garnizonu mazowieckiego, w obecności Zastępcy Komendanta Głównego Policji inspektora Jana Lacha został wprowadzony na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu inspektor Tomasz Michułka. Uroczyście pożegnano inspektora Rafała Korczaka, dotychczasowego szefa mazowieckich policjantów.

Z dniem 8 lutego 2016 r. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji odwołał inspektora Rafała Korczaka ze stanowiska Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu.

Z dniem 9 lutego 2016 roku Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji na wniosek Komendanta Głównego Policji powołał na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu inspektora Tomasza Michułkę.

insp. Tomasz Michułka

  • Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest także absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Do Policji wstąpił w 1995 roku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Służbę rozpoczynał jako asystent Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego KRP Łódź-Górna a następnie w 2000 roku został Kierownikiem Sekcji II Wydziału Kryminalnego KMP w Łodzi. Kolejny etap to służba na stanowisku Naczelnika Sekcji Kryminalnej IV Komisariaty KMP w Łodzi, a następnie od 2005 roku piastował stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi. Od 2007 roku do czasu powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi. Podczas swojej drogi zawodowej odbył wiele szkoleń resortowych z zakresie zwalczania najpoważniejszych przestępstw kryminalnych takich jak akty terroryzmu i uprowadzenia osób dla okupu. Ostatnio pełnił obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

KWP w Radomiu / ig

  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #1
  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #2
  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #3
  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #4
  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #5
  • Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu #6
Powrót na górę strony