Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani krótko po brutalnym napadzie

Wąbrzescy policjanci w niespełna dwie godziny po rozboju zatrzymali dwóch podejrzewanych o brutalny napad mężczyzn. Sprawcy zaatakowali pracownicę jednego z lokali z grami zręcznościowymi i ukradli z maszyn pieniądze. Teraz nie unikną kary. Jeden z nich już został tymczasowo aresztowany.

Do brutalnego napadu doszło w niedzielny wieczór (07.02.2016) w Wąbrzeźnie. Około 22:40 do jednego z lokali z grami zręcznościowymi w centrum miasta weszli dwaj zamaskowani mężczyźni. Skrępowali i pobili pracującą tam kobietę, po czym ukradli z maszyn pieniądze.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci bardzo szybko wpadli na ich trop. W niespełna dwie godziny później dwaj podejrzewani o rozbój mężczyźni zostali zatrzymani w miejscach ich zamieszkania. Obaj byli zaskoczeni wizytą mundurowych. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu. W mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli blisko 2,5 tys. zł i kominiarkę.

Wczoraj (09.02.2016) policjanci doprowadzili ich do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju. Jeszcze tego samego dnia zapadła w sądzie decyzja, że jeden z nich najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami, drugi został objęty policyjnym dozorem.

Podejrzanym za rozbój grozi kara od 2 do 12 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / ak)

  • Policjanci konwojują zatrzymanych rozbójników #2
  • Policjanci konwojują zatrzymanych rozbójników #3
  • Policjanci konwojują zatrzymanych rozbójników #4
  • Policjanci konwojują zatrzymanych rozbójników #1

Film Zatrzymani po brutalnym napadzie

Pobierz plik Zatrzymani po brutalnym napadzie (format mp4 - rozmiar 16.89 MB)

Powrót na górę strony