Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do kiosku - został zatrzymany

Data publikacji 16.02.2016

Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który włamał się do kiosku. Zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu. 25-letni mieszkaniec gminy Jasło trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Pracownik Straży Miejskiej dyżurujący w centrum miejskiego monitoringu, kwadrans przed godz. 4:00, zauważył mężczyznę włamującego się do kiosku przy skrzyżowaniu ulicy 3-go Maja z ul. Czackiego w Jaśle. Podejrzany wszedł do środka przez otwór wybity w szybie wystawowej, spenetrował pomieszczenie zabierając interesujący go towar, po czym wyszedł tą samą drogą i uciekł.
 
Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny komendy natychmiast skierował na miejsce policyjne patrole, przekazując im rysopis oraz wskazany przez operatora monitoringu kierunek ucieczki podejrzanego. Po chwili na jednej z ulic funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi złodzieja. Na widok mundurowych młody człowiek zaczął się nerwowo zachowywać. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Jasło. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim skradziony towar. 
 
Podejrzany został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał się do przestępstwa, złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze.

(KWP w Rzeszowie / mw)
 

Film Włamał się do kiosku - został zatrzymany

Pobierz plik Włamał się do kiosku - został zatrzymany (format mp4 - rozmiar 3.35 MB)

Powrót na górę strony