Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Data publikacji 17.02.2016

Blisko 2000 porcji narkotyków można było przygotować z zabezpieczonej przez policjantów ilości mefedronu i marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali również młodą kobietę, u której w mieszkaniu znaleziono środki odurzające. Zatrzymana usłyszała zarzuty udzielania narkotyków i posiadania ich znacznej ilości, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Nowej Rudy uzyskali informację o mieszkance tego miasta, prawdopodobnie handlującej narkotykami i mogącej przechowywać je w miejscu zamieszkania.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci, w plastikowym pojemniku przeznaczonym do transportu kota, znaleźli trzy foliowe torebki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Wstępne badanie zabezpieczonego preparatu wykazało, że jest to mefedron w ilości pozwalającej na uzyskanie 1900 handlowych porcji narkotyku. Ponadto zabezpieczono marihuanę, z której można by uzyskać ponad 100 działek, a także kilkadziesiąt tabletek ekstazy. W mieszkaniu kobiety funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz małe woreczki ze strunowym zapięciem.

23-latka usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz rozprowadzania ich. Za to przestępstwo może jej grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(KWP we Wrocławiu / ms)

Film Policjanci zabezpieczyli narkotyki

Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli narkotyki (format mp4 - rozmiar 13.1 MB)

Powrót na górę strony