Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyzna ugodzony nożem uzyskał pomoc od dzielnicowego

Data publikacji 19.02.2016

Do Rewiru Dzielnicowych, mieszczącym się na olsztyńskim Zatorzu, przybiegł zakrwawiony mężczyzna z prośbą o pomoc. Policjant założył mu opatrunek na głowę i natychmiast wezwał pogotowie. Jak się okazało, pokrzywdzony najprawdopodobniej został ugodzony nożem przez swoją konkubinę. Pijana kobieta została zatrzymana.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do zdarzenia miało dojść około godziny 13.00 w jednym z mieszkań na Zatorzu. Między parą wspólnie pijącą alkohol doszło do nieporozumienia, w wyniku którego kobieta chwyciła za kuchenny nóż i dwukrotnie ugodziła swojego partnera w okolice głowy.

Mężczyzna wybiegł z domu i poszedł do najbliższego Rewiru Dzielnicowych po pomoc. Gdy policjant zobaczył w drzwiach zakrwawionego 50-latka natychmiast zatamował opatrunkiem krwawienie i wezwał na miejsce pogotowie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci pojechali do mieszkania pokrzywdzonego. Tam zastali konkubinę, która wszystkiemu zaprzeczyła. Kobieta została zatrzymana mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dopiero po wytrzeźwieniu 34-latka zostanie przesłuchana.

Jeżeli wersja pokrzywdzonego potwierdzi się, niewykluczone, że kobieta usłyszy zarzut uszkodzenia ciała swojego partnera. Może jej grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Olsztynie / ak)

Powrót na górę strony