Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nagrody za osiągnięcia w służbie

12 policjantów otrzymało dziś nagrody motywacyjne z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku. Wyróżnieni zostali funkcjonariusze, którzy pracowali nad skomplikowanymi sprawami kryminalnymi oraz policjanci zabezpieczający Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Euro 2016. To funkcjonariusze niejednokrotnie wykonujący czynności służbowe w czasie wolnym od pracy.

Dzisiaj w auli komendy wojewódzkiej w Gdańsku Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski uroczyście wręczył kilkunastu policjantom z garnizonu pomorskiego nagrody, przyznane za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i zaangażowanie w służbę. Komendant pogratulował wyróżnionym funkcjonariuszom w obecności ich przełożonych.

Nagrody przyznał Komendant Główny Policji oraz wręczający je – Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku.

Wśród 12 wyróżnionych policjantów byli policjanci, którzy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się handlem dopalaczami - na podstawie ich ustaleń zatrzymano 34 osoby; policjanci, którzy w styczniu zabezpieczali Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Euro 2016 oraz policjanci, którzy zatrzymali dwie osoby, wprowadzające w obrót narkotyki i zabezpieczyli środki odurzające o wartości około 500 tys. zł.

(KWP w Gdańsku / ms)

  • Uroczystość wręczenia nagród
  • policjant odbiera nagrodę
Powrót na górę strony
Polska Policja