Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczona znaczna ilość amfetaminy

Data publikacji 29.02.2016

Legionowscy funkcjonariusze w trakcie realizowanych czynności, pod nadzorem miejscowej Prokuratury Rejonowej, dotarli do podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu Jakuba P. funkcjonariusze znaleźli cztery paczki, w których było ponad 2 kg amfetaminy. 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Policjanci z Jabłonny i Legionowa prowadzili działania wymierzone w przestępczość samochodową. W trakcie przeszukania jednego z mieszkań w Jabłonnie ujawniono ponad 2 kilogramy amfetaminy. Narkotyk znajdował się w czterech szczelnie zamkniętych paczkach, a każda ważyła ponad 0,5 kilograma.

W trakcie realizowanej czynności 21-letni mężczyzna przyznał się, że zabezpieczone narkotyki należą do niego. Zebrany dotychczas materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przygotowania, polegającego na wprowadzeniu do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora w Legionowie.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie będzie miało na celu wszechstronne wyjaśnienie wszelkich szczegółów, a zwłaszcza czy młody człowiek nie dopuścił się innych czynów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją Sądu Jakub P. został aresztowany na 3 miesiące.

(KSP / ak)

  • Zabezpieczone ponad 2 kg narkotyków #3
  • Zabezpieczone ponad 2 kg narkotyków #2
  • Zabezpieczone ponad 2 kg narkotyków #1

Film Zabezpieczona znaczna ilość amfetaminy

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczona znaczna ilość amfetaminy (format flv - rozmiar 3.19 MB)

Powrót na górę strony