Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie w salonie gier

Data publikacji 29.02.2016

Kryminalni z komendy miejskiej policji zatrzymali dwóch braci w wieku 26 i 33 lat, którzy pobili i ugodzili nożem mieszkańca Gdańska. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, a sąd zastosował wobec nich areszt tymczasowy na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu pracownika jednego z salonów gier w Gdańsku. Sprawcy wyważyli drzwi i po wejściu do środka zaatakowali pracownika lokalu. Poprzez bicie i używanie noża spowodowali u poszkodowanego obrażenia ciała powyżej 7 dni. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z komendy miejskiej. W trakcie prowadzonych czynności ustalili oni, że związek z tą sprawą mają dwaj bracia. Podejrzani zostali zatrzymani. 26-letni mieszkaniec Gdańska i jego 33-letni wspólnik trafili do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranych dowodów śledczy z komisariatu I przedstawili zatrzymanym zarzuty pobicia z użyciem noża. Przesłuchał ich również prokurator, a sąd na wniosek Policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzn areszt tymczasowy na 3 miesiące.

W przeszłości podejrzani byli już notowani za podobne przestępstwa. Mężczyznom grozi kara do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)
 

Film Odpowiedzą za pobicie w salonie gier

Pobierz plik Odpowiedzą za pobicie w salonie gier (format mp4 - rozmiar 22.06 MB)

Powrót na górę strony