Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewani o kradzież z magazynu sklepowego

Data publikacji 01.03.2016

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie prowadzą działania zmierzające do zidentyfikowania i zatrzymania sprawców kradzieży, do której doszło w jednym z supermarketów w Tarczynie. Czterech mężczyzn z magazynu sklepowego wyniosło towar i przez nikogo niezauważonych odjechało w nieznanym kierunku. Wszystkich rozpoznających osoby publikowane na zdjęciach lub mogących pomóc w zidentyfikowaniu sprawców prosimy o pilny kontakt z Policją.

W dniu 15 lutego br. o 18:35 do supermarketu znajdującego się przy ulicy Grójeckiej w Tarczynie weszło dwóch mężczyzn, których zdjęcia publikujemy. Mężczyźni Ci wraz z dwoma innymi są podejrzewani o dokonanie kradzieży towarów typu AGD i innych na sumę kilkunastu tysięcy złotych.

Sprawcy, wykorzystując nieuwagę oraz zajęcia pracowników, weszli do magazynu, skąd przez kilkanaście minut wynosili różnego rodzaju towary. Następnie skradzione rzeczy spakowali do granatowego forda modeno, którym jeden z mężczyzn podjechał pod samą rampę magazynową.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zajmujący się sprawą zwracają się do osób mogących pomóc w identyfikacji tych mężczyzn lub posiadających wiedzę dotyczącą tej sprawy o pilny kontakt. Informację można przekazywać telefonicznie pod numer tel.: 22 756 7018 lub mailowo na adres podany na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie: oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

(KSP / mw)

  • Poszukiwani sprawcy kradzieży
  • Sprawcy kradzieży nagrani przez kamery monitoringu
  • Poszukiwani sprawcy kradzieży

Film Podejrzewani o kradzież z magazynu sklepowego

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Podejrzewani o kradzież z magazynu sklepowego (format flv - rozmiar 14.79 MB)

Powrót na górę strony