Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o znęcanie się nad zwierzęciem

Data publikacji 02.03.2016

Siedleccy policjanci wyjaśniają sprawę dotyczącą znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. W związku z tym zdarzeniem zatrzymali 31–letniego mężczyznę. Podejrzany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (27.02.2016 r.) w godzinach przedpołudniowych dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez Straż Miejską o znalezieniu przez mieszkańców ul. Topolowej martwego kota. Znalezione zwierze miał bardzo poważne obrażenia świadczące o tym, że zostało zabite w bardzo okrutny sposób.

Policjanci zaczęli poszukiwania sprawcy. Rozpytano i przesłuchano wiele osób, dzięki czemu funkcjonariusze natrafili na ślad osoby podejrzanej i we wtorek (01.03.2016 r.) została ona zatrzymana.

31-letni mężczyzna, mieszkaniec Siedlec, usłyszał już zarzut przestępstwa znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem i w najbliższym czasie odpowie za to przed sądem – grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obecnie w sprawie wykonywane są czynności, mające za zadanie szczegółowe wyjaśnienie wszystkich okoliczności związanych z tą sprawą.

(KWP w Radomiu / ak)

Powrót na górę strony