Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego 70-latka

Data publikacji 03.03.2016

Krótko po zgłoszeniu policjanci odnaleźli zaginionego 70-letniego mieszkańca gm. Biłgoraj. Mężczyzna choruje na Alzheimera. Jak wynikało z zawiadomienia, starszy pan wyszedł z domu około 17.00 i poszedł w kierunku miejscowości Lipowiec. Tam, w lesie, około 1,5 km od domu, został odnaleziony.

Starszy mężczyzna zaginął wczoraj. Jak wynikało ze zgłoszenia najbliższych, chorujący na zaniki pamięci 70-latek z gm. Biłgoraj wyszedł z domu około godziny 17.00, udając się w kierunku lasu. Natychmiast po zgłoszeniu  funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Zaczynając od miejsca, w którym ostatni raz był widziany zaginiony, policjanci przeczesywali okolicę oraz las. Warunki podczas poszukiwań były utrudnione, było ciemno i padał deszcz.

Po niespełna godzinie działań poszukiwawczych, 1,5 km od miejscowości Kajetanówka, w lesie, przy drodze gruntowej funkcjonariusze zauważyli osobę, odpowiadającą rysopisem zaginionemu. Był to poszukiwany 70-latek, który natychmiast uzyskał pomoc i został przez funkcjonariuszy odwieziony do miejsca zamieszkania. Został bezpiecznie przekazany pod opiekę rodziny. Nie potrzebował pomocy medycznej.

(KWP w Lublinie / ms)
Powrót na górę strony