Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Małopolscy policjanci przechwycili kilkaset porcji narkotyków

Data publikacji 07.03.2016

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 19 – latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie jego przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę, z których mężczyzna mógłby sporządzić ponad 600 porcji narkotyków. Aktualnie policjanci ustalają, gdzie zatrzymany zaopatrywał się w narkotyki i czy zabezpieczone przy nim pieniądze pochodziły z nielegalnego handlu środkami odurzającymi.

Do zdarzenia doszło w piątek, 04.03.br., wieczorem, na terenie Zatora w powiecie oświęcimskim, gdzie policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. W plecaku, który posiadał przy sobie, ujawniono wagę elektroniczną oraz dwa worki foliowe – jeden z suszem roślinnym, a drugi z białą, sproszkowaną substancją. W związku z podejrzeniem posiadania narkotyków mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu oświęcimskiej komendy Policji.

Po przeprowadzeniu badań przy użyciu testerów narkotykowych policjanci potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina, natomiast susz to marihuana, z których można by było sporządzić około 620 porcji narkotyków. Ponadto policjanci ustalili również, że zabezpieczony przy zatrzymanym rulon foli aluminiowej wykorzystywany był do pakowania środków odurzających.

Aktualnie policjanci ustalają, gdzie zatrzymany zaopatrywał się w narkotyki i czy zabezpieczone przy nim pieniądze pochodziły z nielegalnego handlu środkami odurzającymi.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony