Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani pod zarzutem sutenerstwa i stręczycielstwa

Data publikacji 07.03.2016

Wolscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali mężczyzn podejrzanych o ułatwianie i czerpanie korzyści z nierządu. Adam K. i Norbert S. już usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pracowali nad sprawą związaną z czerpaniem korzyści finansowej z uprawiania nierządu. Z ustaleń wynika, że sprawcy pobierali pieniądze od kobiet za uprawianie nierządu, a także udostępniali do tego lokal.

Sumienna praca policjantów zaowocowała ustaleniem i zatrzymaniem osób odpowiedzialnych za te przestępstwa. Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego Adama K. i 31-letniego Norbert S. Mężczyźni trafili do policyjnej celi.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie obu mężczyznom czerpania korzyści z nierządu oraz ułatwiania uprawiania prostytucji. Podejrzani już usłyszeli zarzuty za sutenerstwo i stręczycielstwo. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym. Teraz może grozić im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony