Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trafili do aresztu po napaści na policjanta

Data publikacji 08.03.2016

Kilka dni temu gostyniński policjant, będąc po służbie zwrócił uwagę trzem mężczyznom, którzy tarasowali drogę, którą się poruszał. Słowa funkcjonariusza spotkały się z agresją ze strony trzech mężczyzn. Podejrzani już trafili do aresztu.

W ubiegłym tygodniu, w Gostyninie, trzej nietrzeźwi mężczyźni zaatakowali policjanta, który w czasie wolnym od służby jechał swoim samochodem. Do zdarzenia doszło po tym, jak funkcjonariusz zwrócił im uwagę. Mężczyźni nie chcieli umożliwić przejazdu, a jeden z nich uderzył dodatkowo w samochód policjanta. Agresja mężczyzn została skierowana w jego stronę.

W wyniku napaści doznał licznych obrażeń ciała. Sprawcy zaraz po zdarzeniu zostali zatrzymani przez gostynińskich policjantów i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Okazali się nimi dwaj 23-letni mieszkańcy Gostynina oraz 24-letni mieszkaniec gminy Szczawin Kościelny. W momencie zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty.

Wobec mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za napaść na policjanta grozi im do 3 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / ms)

Powrót na górę strony