Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdążyli z pomocą

Data publikacji 08.03.2016

Toruńscy policjanci wspólnie ze strażakami uratowali mieszkankę toruńskiej Starówki. Desperatka zamierzała skoczyć z okna, ale gdy zobaczyła mundurowych schowała się do środka mieszkania, gdzie założyła pętlę na szyję. Na szczęście pomoc przyszła na czas. Kobieta trafiła pod opiekę specjalistów.

Do dyżurnego toruńskiej policji wpłynęła informacja, że jedna z mieszkanek Starówki zamierza popełnić samobójstwo. Pod wskazany adres natychmiast został skierowany najbliższy patrol.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce zobaczyli siedzącą na parapecie jednego z okien na drugim piętrze kobietę. Desperatka, najwyraźniej na widok mundurowych, schowała się do środka. Policjanci pobiegli na piętro, jednak gdy zapukali do drzwi mieszkania nikt im nie otworzył. W miedzy czasie przyjechali na miejsce strażacy. Przy pomocy ich specjalistycznego sprzętu funkcjonariusze (policjanci i strażacy) weszli do środka przez okno. Tam zastali kobietę z pętlą na szyi. Na szczęście pomoc nadeszła w porę. Dalej desperatką zajęli się ratownicy medyczni. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy specjalistów.

KWP w Bydgoszczy / ig

Powrót na górę strony