Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowany w ostatniej chwili

Data publikacji 08.03.2016

Policjanci z Lewina Brzeskiego uratowali życie 52-latkowi, który we własnym domu doznał prawdopodobnie udaru mózgu. Funkcjonariusze wyważyli drzwi do jego mieszkania, przeprowadzili resuscytację i przywrócili mężczyźnie funkcje życiowe.

7 marca, około godziny 1000 do dyżurnego Policji w Lewinie Brzeskim, zgłosił się młody człowiek. Mężczyzna poinformował policjanta, że jego 52-letni wujek od wczoraj nie odbiera telefonów i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali ze zgłaszającym do miejsca zamieszkania 52-latka. Przez okno zauważyli, że mężczyzna siedzi na łóżku. Nie reagował on jednak na żadne próby nawiązania kontaktu.

Widząc to funkcjonariusze wyważyli drzwi do mieszkania. Szybko okazało się, że mężczyzna nie oddycha. Policjanci natychmiast przystąpili do resuscytacji, w wyniku której przywrócili mu funkcje życiowe. Wezwane na miejsce pogotowie zabrało 52-latka do szpitala. Trafił on pod opiekę lekarzy. W tej chwili jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Mężczyzna doznał prawdopodobnie udaru mózgu.

KWP Opole / mag

Powrót na górę strony