Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 08.03.2016

Policjanci odnaleźli zdesperowaną bydgoszczankę. Kobieta wyszła z domu informując telefonicznie syna o zamiarze popełnienia samobójstwa. Poszukiwaniami zajęli się policjanci z Błonia i bydgoskiego oddziału prewencji. 55-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj (07.03.2016) po godzinie 10:00 dyżurny z bydgoskiego Błonia otrzymał informację o zaginięciu bydgoszczanki. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta chce popełnić samobójstwo. O swoim zamiarze poinformowała syna wysyłając mu na telefon wiadomość tekstową. Dyżurny ustalił adres zamieszkania kobiety i natychmiast wysłał tam patrol. Jednak na miejscu policjanci nikogo nie zastali.

Wówczas podjęto poszukiwania za 55-latką. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta może znajdować się już za Bydgoszczą i kierować się w kierunku Koronowa. Do działań zaangażowano ponad stu policjantów i strażaków. Mundurowi sprawdzali tereny leśne przy drodze krajowej nr 25, a także pobliskie akweny.

Około godziny 13:15 policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zauważyli w Tryszczynie idącą poboczem kobietę. Jej wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionej. Wszystko się potwierdziło, gdy ją wylegitymowali. Na miejsce przyjechało pogotowie, które zaopiekowało się już bydgoszczanką.

KWP w Bydgoszczy / ig

Powrót na górę strony