Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Data publikacji 09.03.2016

Śląscy policjanci odebrali wyróżnienia, które w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Jarosław Szymczyk. Generał pogratulował 37 zasłużonym mundurowym, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w służbie. Przemawiając, podziękował policjantom za wzorową postawę i niezwykle odpowiedzialne podejście do codziennych obowiązków.

Komendant Jarosław Szymczyk wręczył listy gratulacyjne w asyście swojego zastępcy - nadkom. Mariusza Krzystyniaka. Podkreślił, że nagrody są wyrazem uznania za zaangażowanie w służbie i bardzo dobre wykonywanie codziennych zadań.

Generał wskazał nagrodzonych policjantów jako wzór tych, którzy powinni dawać innym policjantom przykład z jakim zaangażowaniem należy podchodzić do swoich obowiązków. Na zakończenie życzył policjantom wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz dalszych sukcesów na polu zawodowym, tak aby w podobnych okolicznościach - związanych z wręczeniem nagród - mogli się spotkać jeszcze niejeden raz.

Spośród śląskich policjantów, do tak zaszczytnej nagrody, zostali wytypowani mundurowi z komend w Katowicach, Częstochowie, Sosnowcu, Rybniku, Chorzowie, Bytomiu, Cieszynie, Raciborzu, Tychach, Gliwicach, Dąbrowie Górniczej, Rudzie Śląskiej, Wodzisławiu Śląskim, Żywcu, Zawierciu, Zabrzu, Bielsku-Białej oraz z katowickiego sztabu policji, wydziału prewencji i oddziału prewencji, a także samodzielnych oddziałów prewencji w Częstochowie i Bielsku Białej.

Wyróżnieni policjanci otrzymali również nagrody pieniężne.

(KWP w Katowicach / ak)

  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #1
  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #2
  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #3
  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #4
  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #5
  • Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji #6

Film Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Pobierz plik Śląscy policjanci wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (format mp4 - rozmiar 10.63 MB)

Powrót na górę strony