Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie nadinsp. Ireny Doroszkiewicz z udziałem Zastępcy Komendanta Głównego Policji insp. Heleny Michalak. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, miejskich, związków zawodowych, służb współpracujących z KWP, kadra kierownicza opolskiego garnizonu oraz zaproszeni goście.

Nadinsp. Irena Doroszkiewicz pożegnała się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu i złożyła meldunek Zastępcy Komendanta Głównego Policji o zdaniu obowiązków służbowych w opolskim garnizonie. Zastępca Komendanta Głównego Policji insp. Helena Michalak podziękowała Pani Generał - w imieniu p.o. Komendanta Głównego Policji mł. insp. Andrzeja Szymczyka - za profesjonalizm i realizację zadań na wysokim poziomie.

Za dotychczasową współpracę z nadinsp. Ireną Doroszkiewicz dziękowała m.in. Pani Wioletta Porowska - Wicewojewoda Opolski i Pan Antoni Konopka - Wicemarszałek Województwa Opolskiego. Za skuteczną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Opola, a także realizację wielu cennych inicjatyw podziękował Prezydent Miasta Opola – Pan Arkadiusz Wiśniewski.

Nadinsp. Irena Doroszkiewicz nie kryła wzruszenia, żegnając się ze swoimi współpracownikami. Dziękowała za każdy dzień służby. Zaznaczyła przy tym, że pracowała ze wspaniałymi ludźmi i choć czasami bywały trudne chwile, każdy problem udało się wspólnie rozwiązać.

(KWP w Opolu / ms)

  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #5
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #6
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #1
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #2
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #3
  • Pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji #4
Powrót na górę strony