Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli 12-latka

Data publikacji 18.03.2016

Policjanci z IV Komisariatu oraz Oddziału Prewencji Policji w Kielcach szukali wczoraj 12-letniego chłopca, który wyszedł z domu i przez dłuższy czas nie wracał. Gdy na zewnątrz się ściemniło, zaniepokojona matka dziecka poinformowała o tym funkcjonariuszy. Policjanci odnaleźli 12-latka niecałe 3 godziny później. Był cały i zdrowy, a jego życiu nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Około godziny 20 zdenerwowana mieszkanka Kielc powiadomiła policjantów z IV Komisariatu, że jej dziecko około godziny 18 wyszło z domu i do tej pory nie wróciło.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania w celu odnalezienia chłopca. W poszukiwaniach wziął udział również przewodnik wraz policyjnym psem służbowym, a także policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Wszystkie patrole zostały poinformowane o zaginięciu 12-latka. Dzięki tak szybkiej reakcji matki oraz podjętym działaniom przez policjantów 12-latek został odnaleziony, gdy szedł jedną z osiedlowych uliczek około godziny 22.40. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach rozpoznali go i szybko podeszli aby sprawdzić, czy nic mu nie jest.

Cały i zdrowy chłopiec został przekazany rodzinie, która się nim zaopiekowała.

KWP w Kielcach / ig

Powrót na górę strony