Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Małopolscy policjanci zabezpieczyli kilkaset porcji marihuany

Data publikacji 21.03.2016

Dwie zatrzymane osoby i zabezpieczone kilkaset działek narkotyków, to efekt działań przeprowadzonych przez policjantów z wydziału kryminalnego komendy powiatowej policji w Miechowie, zajmujących się walką z przestępczością narkotykową. Zatrzymani dwaj mężczyźni wkrótce staną przed sądem.

Ostateczna realizacja nastąpiła tuż przed weekendem ale podkreślić trzeba, że policjanci już od pewnego czasu pracowali nad sprawą - przeprowadzili szereg czynności i mieli dobre rozpoznanie, które pozwoliło na zatrzymanie podejrzanych na gorącym uczynku i przejęcie narkotyków. Zatrzymani, 20-latek z gminy Miechów i trzy lata młodszy mieszkaniec gminy Charsznica, zostali zatrzymani na terenie Miechowa, kiedy wyszli z mieszkania wynajmowanego przez brata jednego z nich. Młodszy posiadał przy sobie 15 działek marihuany a także wagę elektroniczną i lufkę szklaną. Był on ostrożny i na wszelki wypadek ukrył trefny towar. To jednak nie pomogło, funkcjonariusze wiedzieli czego szukają i znaleźli towar w jego bieliźnie. Właśnie tam ukrył kupione kilka minut wcześniej od drugiego z podejrzanych narkotyki.

W wynajmowanym mieszkaniu, a także w domu 20-latka policjanci odnaleźli i zabezpieczyli kilkaset porcji narkotyków, wagę elektroniczną oraz przedmioty do konfekcjonowania. Badania testerem potwierdziły, że jest to marihuana.

Zatrzymani staną wkrótce przed sądem.

(KWP w Krakowie / mw)

  • Zabezpieczone poporcjowane narkotyki
  • Zabezpieczona marihuana
Powrót na górę strony