Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał uciec przez okno, bo w mieszkaniu miał blisko 500 porcji narkotyków

Data publikacji 22.03.2016

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających. Gdy do drzwi podejrzewanego zapukali policjanci, mężczyzna próbował uciekać przez okno. W mieszkaniu ujawniono marihuanę, z której można było uzyskać blisko 500 porcji handlowych. Obecnie śledczy sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się dystrybucją narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Policjanci uzyskali informację, że jeleniogórzanin może posiadać narkotyki i nimi handlować. Kiedy pojawili się pod drzwiami jego mieszkania, mężczyzna nie chciał ich wpuścić. Okazało się, że kiedy funkcjonariusze pukali do drzwi, 21-latek próbował uciec wyskakując z okna na parterze budynku. Miał pecha, gdyż funkcjonariusze przewidzieli taką możliwość i zatrzymali podejrzewanego. Po chwili pojawiła się również jego matka, która wpuściła funkcjonariuszy do domu.

W wyniku przeszukania, w jednym z pokoi, w plastikowym pojemniku policjanci znaleźli w dwóch woreczkach marihuanę. Okazało się, że z zabezpieczonego suszu można by było uzyskać blisko 500 porcji handlowych.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KGP / mm)

Powrót na górę strony