Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przewoził 300 kg krajanki tytoniowej

Data publikacji 24.03.2016

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali samochód, w którym przewożono nielegalny towar. W aucie zabezpieczono 300 kg krajanki tytoniowej. Zatrzymany 52-letni mieszkaniec Radomia odpowie za przestępstwo karno-skarbowe.

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali w środę w miejscowości Kacprowice samochód marki Polonez Truck. Policjanci podejrzewali, że kierowca posiada wyroby bez polskich znaków akcyzy. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. W wyniku kontroli pojazdu policjanci znaleźli 20 worków, a w nich 300 kg krajanki tytoniowej. Wstępnie uszczuplenie należnego podatku akcyzowego w związku z posiadaniem nielegalnych wyrobów oszacowano na kwotę około 230 tys. złotych.

52-letni mieszkaniec Radomia odpowie za przestępstwo karno-skarbowe. W przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

(KWP Radom /dk)

 

Film Krajanka tytoniowa w workach

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Krajanka tytoniowa w workach (format flv - rozmiar 13.82 MB)

Powrót na górę strony