Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Patrol krakowskiego oddziału prewencji zatrzymali kolejnego dilera

Data publikacji 31.03.2016

Mężczyzna na widok patrolu zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, po czym gwałtownie zmienił kierunek, w którym zmierzał. Zwróciło to uwagę policjantów z oddziału prewencji, którzy patrolowali rejon ulicy Stawowej w Krakowie. 18-letni diler odpowie za posiadanie kilkuset porcji marihuany.

Kilka dni temu, podczas świątecznego weekendu policjanci z oddziału prewencji policji w Krakowie patrolowali ulicę Stawową w Krakowie. Zauważyli tam mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, po czym gwałtownie zmienił kierunek w którym zmierzał. Nietypowe zachowanie mężczyzny przykuło uwagę policjantów. Podczas podjętej interwencji, w trakcie której policjanci dokonali sprawdzenia odzieży legitymowanego, ujawniono kilkanaście porcji przygotowanej do sprzedaży marihuany. 18-letni diler niezwłocznie trafił do aresztu, natomiast policjanci wraz z ze swoimi kolegami z wydziału kryminalnego pobliskiego komisariatu przeszukali jego mieszkanie. Zaowocowało to ujawnieniem prawie kilkuset porcji suszu marihuany.

Dzięki sprawnej interwencji policjantów z krakowskiego oddziału prewencji, z obiegu został wyeliminowany kolejny narkotykowy diler. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Czyn popełniony przez 18-latka jest zagrożony karą 8 lat aresztu.

(KWP Kraków / mm)

Powrót na górę strony