Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali dilera narkotyków i zabezpieczyli blisko 1 tysiąc działek dilerskich marihuany

Data publikacji 01.04.2016

Na jednej z ulic w Olsztynie policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji zatrzymali trzech mężczyzn jadących bmw. Samochodem podróżował diler narkotykowy i jego dwóch kolegów. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1 tys. działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40 tys. zł. Wobec dwóch mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

Do zatrzymania doszło na jednej z ulic w Olsztynie. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji ustalili, że mężczyźni jadący bmw mogą mieć przy sobie substancje zabronione ustawą. Wykorzystując na skrzyżowaniu czerwone światło funkcjonariusze przystąpili do akcji zajeżdżając bmw drogę. W efekcie zatrzymanych zostało tzech młodych mężczyzn. 22-letni diler narkotykowy oraz dwóch jego rówieśników zostało przewiezionych do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w aucie blisko 1 tys. działek dilerskich marihuany o czarnorynkowej wartości 40 tys. złotych.

Dziś mieszkańcy naszego powiatu usłyszą zarzuty. Kamil W., Michał L. oraz Mateusz G. będą odpowiadać za posiadanie narkotyków, dwóch z nich odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Ponadto 22-letni Kamil W. usłyszy zarzut handlu substancjami zabronionymi ustawą.

Wobec dwóch mężczyzn policjanci będą wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

(KWP w Olsztynie / mw)

  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana
Powrót na górę strony