Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa razy założył plantacje marihuany – CBŚP dwukrotnie je zlikwidowało

Data publikacji 04.04.2016

Plantację marihuany zlikwidowali policjanci szczecińskiego CBŚP na jednej z posesji w Wołczkowie. Po raz kolejny zatrzymali 32-letniego Radosława P., który w grudniu 2015 roku zorganizował małą plantację na poddaszu budynku mieszkalnego w podszczecińskim Bezrzeczu. Mężczyzna próbował uciekać funkcjonariuszom wraz ze swoim kompanem, skacząc z pierwszego piętra. Obaj zostali jednak szybko zatrzymani. Po raz kolejny Radosław P. usłyszał zarzuty uprawy marihuany i posiadania narkotyków. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Z CBŚP ustalili, że 32-letni mężczyzna, którego zatrzymywali 3 miesiące temu, prawdopodobnie założył kolejną plantację marihuany. Ustalili również, że uprawa może znajdować się w miejscowości Wołczkowo na jednej z posesji. Funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę i zatrzymali dwóch mężczyzn. Ci próbowali uciekać przed policjantami skacząc z pierwszego piętra budynku, jednak zostali szybko obezwładnieni. W domu jednorodzinnym należącym do matki Andrzeja T. (35 l.) urządzona została profesjonalna plantacja. Uprawa, z pełnym uzbrojeniem elektrycznym i wodnym liczyła 113 ok. 70 centymetrowych krzaków konopi. Radosław P., podobnie jak jego wspólnik usłyszał zarzuty uprawy i posiadania narkotyków.

Podczas grudniowego zatrzymania, policjanci weszli do jednego z mieszkań, budynku w podszczecińskim Bezrzeczu. W lokalu była mini uprawa marihuany – profesjonalnie wyposażona, licząca 30 krzewów. 32-letni Radosław P. został wtedy zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jednak jak się okazało, nie zrezygnował z działalności przestępczej.

(CBŚP/mw)

  • Zlikwidowana plantacja
  • Zlikwidowana plantacja

Film Dwa razy założył plantacje marihuany – CBŚP dwukrotnie je zlikwidowało

Pobierz plik Dwa razy założył plantacje marihuany – CBŚP dwukrotnie je zlikwidowało (format mp4 - rozmiar 4.56 MB)

Powrót na górę strony