Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pedofil złowiony "w sieci"

Data publikacji 04.04.2016

W policyjną zasadzkę, po informacji od internauty, wpadł 25-latek, który przez Internet namawiał 14-latkę do spotkania w celach seksualnych. Mężczyzna może odpowiadać za usiłowanie doprowadzenia małoletniej poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

3 kwietnia 2016 roku o godzinie 10:45, dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację od mieszkańca województwa dolnośląskiego, o tym że w godzinach popołudniowych ma dojść do spotkania w celach seksualnych 25-latka z 14-latką.

Tomaszowscy kryminalni wspólnie z policjantami z komendy wojewódzkiej w Łodzi, na terenie parkingu jednej z lokalnych restauracji, zorganizowali zasadzkę. Podejrzewany 25-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego przyjechał audi w umówione miejsce. Był bardzo zaskoczony, kiedy zamiast dziecka zobaczył policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nim prezerwatywy.

Jak się okazało, mężczyzna przez Internet namawiał 14-latkę do obcowania płciowego. Nie był wcześniej notowany za konflikty z prawem. Może odpowiadać za usiłowanie doprowadzenia małoletniej poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego, za co grozi kara do 12 lat więzienia. Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego i zabezpieczyli różne nośniki elektroniczne.

Sprawa jest rozwojowa.

(KWP w Łodzi / mw)

Film Pedofil złowiony "w sieci"

Pobierz plik Pedofil złowiony "w sieci" (format mp4 - rozmiar 1.8 MB)

Powrót na górę strony