Czołowe miejsca naszej biegaczki

Sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie zajęła II miejsce w czwartej edycji Biegu na Grochowiska w Pińczowie. Policjantka pokonała 10 kilometrową trasę, która, głównie wiodła terenami leśnymi, w czasie 46 minut i 32 sekundy. Impreza ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników sportu. Uczestniczyło w niej 221 zawodników.

W miniony weekend w Pińczowie odbył się Bieg Na Grochowiska. Była to już czwarta edycja tej sportowej imprezy. W tym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem pasjonatów zdrowego trybu życia. Wśród 221 uczestników, znalazła się również sierż. szt. Katarzyna Wójcik z Komisariatu Policji w Strawczynie.

Punktualnie o godzinie 12 rozległ się huk pistoletu, który dał sygnał do rozpoczęcia 10 kilometrowego biegu, którego trasa głównie wiodła terenami leśnymi. Uczestnicy zgodnie przyznali, iż było ona wymagająca. Policjantka ze strawczyńskiego komisariatu cały dystans pokonała w czasie 46 minut i 32 sekundy, co uklasyfikowało ją na II miejscu w swojej kategorii.

Dodatkowo sierż. szt. Katarzyna Wójcik wzięła również udział w II Świętokrzyskim Biegu po Miotłę, który odbył się 20 marca bieżącego roku na kieleckim stadionie lekkoatletycznym. Impreza ta również zgromadziła dużą ilość miłośników sportu. Na jej starcie zameldowało się 200 uczestników. Nasza policjantka zdobyła I miejsce w swojej kategorii, przebiegając dystans 3300 metrów w czasie 13 minut 39 sekund.