Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyróżnieni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie – rozpracowali kieszonkowców

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusz Golanowski, doceniając zaangażowanie w służbie, profesjonalizm i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych, wyróżnił i nagrodził 3 funkcjonariuszy z Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu. Policjanci, którzy rozpracowali kieszonkowców, odebrali nagrody w obecności Komendanta Komisariatu Kolejowego Policji mł. insp. Dariusza Boratyna. Podziękowania wpłynęły też od jednej z pasażerek, która o tym, że została okradziona przez kieszonkowców, dowiedziała się od policjantów.

3 funkcjonariuszy pionu operacyjnego z Komisariatu Kolejowego Policji we Wrocławiu zostało wyróżnionych i nagrodzonych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Arkadiusza Golanowskiego.

Wymienieni, wykazując się wysokim zaangażowaniem w służbie oraz profesjonalizmem i wzorowym wykonywaniem swoich obowiązków, przyczynili się do rozpracowania złodziei kieszonkowych, dokonujących kradzieży w pociągach kursujących na terenie całego kraju oraz na dworcach kolejowych.

Prowadzona obserwacja i rozpracowanie złodziei, zmieniających co rusz swój wygląd, a także zabezpieczone ślady, doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców Koszalina. Podejrzani, którzy wpadli na gorącym uczynku, usłyszeli już zarzuty co najmniej kilku kradzieży mienia.

Podziękowania w tej sprawie złożyła również na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu jedna z pasażerek, która o tym, że została okradziona przez kieszonkowców, dowiedziała się od policjantów. Kobieta odzyskała utracone mienie.

(KWP we Wrocławiu / ms)

  • uroczystość wyróżnienia policjantów #1
  • uroczystość wyróżnienia policjantów #2
  • uroczystość wyróżnienia policjantów #3
  • uroczystość wyróżnienia policjantów #4
Powrót na górę strony