Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi

Data publikacji 06.04.2016

W Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach odbyły się X Targi Pracy organizowane przez miejscowy Powiatowy Urząd Pracy. Wśród potencjalnych pracodawców nie zabrakło stanowiska przygotowanego przez żorską Policję. Do wstąpienia w szeregi umundurowanej formacji zachęcali inspektorzy Zespołu Kadr i Szkolenia oraz uczennice klasy policyjnej.

Lokalne Targi Pracy każdego roku organizowane są dla mieszkańców Żor, ale nie tylko. Zainteresowani zatrudnieniem, w ramach inicjatywy Powiatowego Urzędu Pracy, mogą w jednym miejscu zapoznać się z ofertami wolnych etatów w miejscowych zakładach pracy. Tradycyjnie wśród stanowisk informacyjnych znaleźli się przedstawiciele żorskiej policji.  Odwiedzający mogli dopytać o szczegółowe kryteria naboru do Policji. Dodatkowo do wstąpienia w niebieskie szeregi zachęcały uczennice klasy policyjnej z III LO im. Z. Herberta.

Każdy z odwiedzających policyjne stoisko mógł zapoznać się szczegółowo z procedurami obowiązującymi kandydatów do służby, a także odebrać kwestionariusz osobowy, czy obejrzeć film promocyjny obrazujący pracę Polskiej Policji. W przyszłym roku, tylko w województwie śląskim, zaplanowano bowiem nabór sięgający liczby blisko 700 osób.

(KWP w Katowicach / ms)

Film Zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi

Pobierz plik Zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi (format mp4 - rozmiar 10.02 MB)

Powrót na górę strony