Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających

Data publikacji 12.04.2016

Krakowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów substancji MDMA, z której można by było uzyskać kilkaset tabletek ecstasy, marihuanę oraz pół kg substancji wchodzącej w skład dopalaczy. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Zatrzymanie 30-latka to wynik intensywnej pracy krakowskich policjantów. Pierwsze sygnały o nowohuckim dilerze pojawiły się kilka tygodni temu. Na podstawie uzyskanych informacji policjanci ustalili miejsce pobytu mężczyzny podejrzewanego o przestępczą działalność. Wczoraj, 11.04.br., doszło do zatrzymania 30-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli: kilkadziesiąt gramów substancji MDMA, z której można by było uzyskać nawet kilkaset tabletek ecstasy, marihuanę oraz ponad pół kilograma substancji wchodzącej w skład dopalaczy.

Na wyposażeniu mieszkania była także profesjonalna waga dilerska oraz kilka telefonów komórkowych służących najprawdopodobniej do kontaktu z klientami. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Sprawa jest rozwojowa. Policjanci ustalają dostawców jak i odbiorców środków odurzających.

(KWP w Krakowie / mw)

  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zabezpieczone środki odurzające

Film Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających

Pobierz plik Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających (format mp4 - rozmiar 30.08 MB)

Powrót na górę strony