Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej służb mundurowych

Data publikacji 13.04.2016

W ubiegły weekend odbył się już kolejny Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej drużyn mundurowych. Sportowe zmagania prowadzono w Jeleniej Górze w hali przy ul. Złotniczej. Udział w nim wzięły: drużyna IPA wspierana przez policjantów z Jeleniej Góry, drużyna reprezentująca Komendę Powiatową w Świdnicy, Jaworze, Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim, drużyna strażaków, drużyna reprezentująca Areszt Śledczy w Jeleniej Górze, oraz drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach, klasa o profilu policyjnym.

8 kwietnia 2016 roku w godzinach od 8.00 do 16.00 w hali sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej drużyn mundurowych. Udział w nim wzięły drużyna IPA, wspierana przez policjantów z Jeleniej Góry, drużyna strażaków, drużyna z Aresztu Śledczego, drużyna reprezentująca Komendę Powiatową w Świdnicy, Jaworze, Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim oraz drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach, klasa o profilu policyjnym. Organizatorem turnieju było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA - Region Jelenia Góra oraz Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

Łącznie w zmaganiach sportowych udział wzięło 7 drużyn, które walczyły o puchar przewodniczącego IPA Region Jelenia Góra. Zwycięzcami okazali się strażacy z Jeleniej Góry. Puchar za zajęcie drugiego miejsca ufundowały związki zawodowe policjantów. Otrzymała go drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Za trzecie miejsce puchar ufundował również przewodniczący IPA –Region Jelenia Góra, a otrzymała go drużyna reprezentująca IPA wspierana przez policjantów z Jeleniej Góry. Puchary w imieniu przewodniczącego IPA Region Jelenia Góra - wręczył podinsp. Dariusz Szkubiel - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wszyscy uczestnicy otrzymali za udział w rozgrywkach dyplomy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

(KWP we Wrocławiu / dk)

Powrót na górę strony