Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przewoził w samochodzie blisko 7 tys. porcji amfetaminy, wpadł w ręce policjantów

Data publikacji 15.04.2016

Znaczne ilości narkotyków przechwycili funkcjonariusze z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W samochodzie zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ukrytą w bagażniku amfetaminę, z której można było uzyskać blisko 7 tys. porcji handlowych. Podejrzany, który powiązany jest ze środowiskiem pseudokibicowskim, już usłyszał w tej sprawie zarzuty.

Funkcjonariusze z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymany, to 40 – letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania doszło w momencie, gdy podejrzany jechał samochodem osobowym ulicami Wrocławia. W jego aucie po sprawdzeniu, policjanci znaleźli ukryte w bagażniku spore ilości narkotyków. Amfetamina, z której można było uzyskać blisko 7 tys. porcji handlowych, zapakowana była w foliowy worek.

Zatrzymany powiązany jest ze środowiskiem pseudokibicowskim i jak wynika z podejrzeń funkcjonariuszy zajmujących się tą sprawą, niewykluczone że środki odurzające miały być rozprowadzone wśród innych osób wywodzących się właśnie z tego środowiska.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Osiedle, którzy na podstawie zebranego materiału przedstawili już podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków.

(KWP Wrocław /dk)

Powrót na górę strony