Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

400 gramów dopalaczy nie trafi na rynek

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 27–letniego kielczanina, który w swoim mieszkaniu posiadał około 400 gramów dopalaczy oraz 2 gramy marihuany. Mężczyźnie teraz może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach kolejne środki odurzające nie trafią na lokalny rynek. Funkcjonariusze od pewnego czasu przyglądali się działalności 27 –letniego mieszkańca miasta. Stróże prawa podejrzewali, że może on zajmować się narkotykowym procederem. W miniona środę funkcjonariusze „odwiedzili” kielczanina. W takcie podjętych czynności został zatrzymany 27 –latek, a w jego mieszkaniu zostały ujawnione środki odurzające w postaci proszku, kryształków oraz tabletek. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 400 gramów zastępczych substancji jakimi są dopalacze. Dodatkowa mężczyzna posiadał 2 gramy marihuany.

Teraz śledczy będą ustalać, kto miał być odbiorcą tych specyfików. 27–latek odpowie przed sądem, może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach / ms)

  • zabezpieczone substancje #1
  • zabezpieczone substancje #2
  • zabezpieczone substancje #3

Film 400 gramów dopalaczy nie trafi na rynek

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 400 gramów dopalaczy nie trafi na rynek (format flv - rozmiar 10.39 MB)

Powrót na górę strony