Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli podczas transakcji narkotykowej zakupu kokainy

Data publikacji 16.04.2016

2,5 kilograma kokainy, ponad kilogram marihuany i 158 tabletek ekstazy i prawie 12 tys. papierosów zabezpieczyli policjanci CBŚP z Chełma. Funkcjonariusze zatrzymali w Warszawie 26-letniego Huberta W. i 30-letnią Tamarę S. w momencie transakcji narkotykowej. Mężczyźnie w prokuraturze przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz nielegalnego przechowywania towarów akcyzowych.

Policjanci CBŚP z Chełma zorganizowali w Warszawie zasadzkę i zatrzymali dwie osoby. Hubert W. (26l .) i Tamara S. (30 l.) wpadli na „gorącym uczynku” podczas transakcji narkotykowej, do której doszło w Śródmieściu. Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie kilka gramów kokainy. Po tym ustalili, że 26-latek  może mieć znaczne ilości narkotyków w wynajmowanym mieszkaniu. Nie pomylili się. W lokalu był magazyn, w którym funkcjonariusze zabezpieczyli 2,5 kilograma kokainy, ponad kilogram marihuany i tabletki ekstazy. Podczas przeszukania miejsca zameldowania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli śladowe ilości narkotyków, ale również i blisko 12 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Wartość zabezpieczonych środków psychotropowych i odurzających przekracza 700 tys. zł. Hubert W. usłyszał w prokuraturze zarzuty, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

kom. Agnieszka Hamelusz / ar

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone nielegalne papierosy
  • Zabezpieczone nielegalne papierosy
Powrót na górę strony