Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocławscy policjanci zabezpieczali zlot motocyklistów

Policjanci prewencji i ruchu drogowego zabezpieczali zlot motocyklistów, który na rozpoczęcie sezonu odbył się 16 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu. Miłośnicy motocykli zebrali się na placu pod Iglicą, przed Halą Ludową, skąd wyruszyli m.in. na paradę ulicami kilku wrocławskich dzielnic. Podczas przejazdu towarzyszyli im, czuwając nad bezpieczeństwem, policjanci ruchu drogowego pełniący służbę również na motorach. Impreza przebiegła bezpiecznie.

16 kwietnia br. w godzinach 10.00 – 16.00 pod Iglicą, przed Halą Ludową we Wrocławiu, odbył się zlot motocyklistów, który otworzył w tym roku oficjalnie sezon motocyklowy. Oprócz konkursów i pokazów maszyn, zaplanowano też przejazd uczestników imprezy ulicami miasta.
 
Nad bezpieczeństwem podczas zlotu oraz sprawnym i bezpiecznym przebiegiem parady motocykli, czuwali wrocławscy policjanci prewencji i ruchu drogowego. To właśnie policjanci z drogówki, pełniący służbę na motorach, przez cały czas monitorowali trasę przejazdu, kierując jednocześnie ruchem w newralgicznych miejscach.
 
Obecność policyjnych motocyklistów była również doskonałą okazją do rozmów z uczestnikami zlotu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym podczas jazdy na motorze. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszyły się też policyjne motocykle i ich wyposażenie.
 
Podczas imprezy nie odnotowano żadnych wydarzeń, a także przypadków zakłóceń ładu i porządku publicznego.

(KWP we Wrocławiu / dm)

  • policjanci zabezpieczają przejazd motocyklistów
  • zlot motocyklistów - zaparkowane matocykle
  • policjant na motocyklu - zbliżenie
  • policjanci na motocyklach
  • zparkowane motocykle policyjne
  • inni uczestnicy zlotu
Powrót na górę strony