Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Piekło” – jakie mogą być skutki brania dopalaczy?

Data publikacji 19.04.2016

„Piekło” – to tytuł jednego z odcinków popularnego serialu „Na sygnale”, który został zrealizowany w ramach kampanii społecznej MSWiA „Dopalacze kradną życie”. Produkcja w całości została poświęcona skutkom brania dopalaczy. Komenda Stołeczna Policji objęła ten odcinek honorowym patronatem. Zostanie on wyemitowany na antenie telewizyjnej „Dwójki” w środę 20 kwietnia o 21:45.

„Jedna z dziewczyn, zalana krwią, będzie walczyć o życie po tym, jak kolega zaatakował ją metalowym prętem. A chłopak, który ją zranił, dostanie napadu szału… gotów rzucić się na każdego, kto zbliży się do jego ofiary” – to jedna ze scen nowego odcinka serialu „Na sygnale” zatytułowanego „Piekło”. Odcinek serialu poświęcony skutkom brania dopalaczy przez młodzież powstał jako część kampanii społecznej MSWiA „Dopalacze kradną życie”.

W odcinku zobaczymy masowe zatrucie dopalaczami około 30-osobowej gruby młodych ludzi, którzy bawią się nad brzegiem Wisły. Scenariusz „Piekła” opiera się na prawdziwych wydarzeniach, w których brali udział konsultanci medyczni serialu i bardzo realnie przedstawia skutki zażywania dopalaczy. Odcinek jest zdecydowanie najmocniejszym i najbardziej drastycznym w historii serialu „Na sygnale”.

Na ekranie zobaczymy między innymi Edytę Bełzę, Wojciech Kulińskiego i Agatę Załęcką. Zapraszamy w środę 20 kwietnia o 21:45 do telewizyjnej "Dwójki".

Honorowy patronat nad odcinkiem objęły: Komenda Stołeczna Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Zdrowia i Stołeczny WOPR.

(KSP /dk)

  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #1
  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #2
  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #3
  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #4
  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #5
  • Uczestnicy akcji profilaktycznej #6
Powrót na górę strony